Strona główna > feminizm, polityka, uśmiech > „Czy to pan zamawiał tortury?”

„Czy to pan zamawiał tortury?”

12 listopada, 2006 Dodaj komentarz Go to comments

Poseł Marian Piłka, który w 1993 r. tłumaczył, że wprowadzenie przepisu „przeciwko stosowaniu przymusu fizycznego, karom fizycznym i poniżającemu traktowaniu oraz karaniu” „uniemożliwi policji skuteczne przeciwdziałanie” w sytuacjach zagrożenia państwa i życia obywateli „i ochronę dóbr znacznie większych niż niestosowanie przemocy w trakcie przesłuchania„, a ponadto wyjaśniał, że prawo i system karny muszą istnieć „ze względu na skażenie natury ludzkiej grzechem pierworodnym„, obecnie walczy z antykoncepcją.


Nie on jeden. Posłanka Sobecka powiedziała niedawno: „Niedopuszczalne jest szerzenie ideologii usprawiedliwiającej rozwody, antykoncepcję, sterylizację, prostytucję, pornografię, pedofilię czy różne zboczenia seksualne. Bez ochrony moralnej sfery kultury nie obroni się rodziny i wszelkie hasła o popieraniu rodziny staną się żałosną farsą. Ludzie zaś, którzy propagują antyrodzinne ideologie, winni odpowiadać za wykroczenie przeciw ludzkości„.

W ramach Narodowego Programu Wspierania Rodziny posłom PiS i RLN marzy się umieszczenie na opakowaniach hormonalnych leków antykoncepcyjnych napisu „niebezpieczne dla zdrowia” i rozpoczęcie kampanii mówiącej o ich skutkach ubocznych. I choć przyznają, że wprowadzenie zakazu stosowania antykoncepcji hormonalnej jest nierealne, to twierdzą, że antykoncepcja w ogóle nie jest potrzebna, gdyż mogą ją zastąpić naturalne metody planowania rodziny.

Poseł Piłka twierdzi, że nie krytykuje prezerwatyw, jak to wcześniej przedstawiła prasa. Posłanka Sobecka twierdzi jednak, że są one szkodliwe dla zdrowia.

I ma rację. Aby się o tym przekonać, wystarczy skorzystać z internetu. Prezerwatywy mogą być baaardzo niebezpieczne.

Na szczęście metody antykoncepcji dla mężczyzn na tym się nie kończą. Ale ta nagonka na prezerwatywy może nie być przypadkowa. Czy przypadkiem w tej aferze nie maczała palców firma Blizzard Entertainment?

Kategorie:feminizm, polityka, uśmiech
  1. 12 listopada, 2006 o 5:32 pm

    ha ha ha, Warcraft for free to everyone! Pierwszy clip zostal juz zaadoptowany na Polskie realia Pilka=Luigi Macaroni 😀

  2. 13 listopada, 2006 o 9:34 am

    Hhehehe…wow rządzi 🙂

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: